Golyóstoll Kachiri 0, 35mm kék BK457C 3szög Pentel (BK457C-C)
0 / 5
0 / 5
Tökéletes a mindennapi használatra irodába, otthonra, iskolába, bárhova. Nyomógombos, cserélhető betétes golyóstoll, ergonómikus, latexmentes gumi fogózóna a kényelemért és könyebb irányíthatóságért. Az 0.7 mm-es csúcs 0.35 mm-es vonalvastagság, többféle írásszínnel; a tolltest színe megegyezik az írásszínnel. Katalóguskód: 1930
| Termék ID: | #3936075 |
| Cikkszám: | BK457C-C |
| EAN kód: | 4016284336151 |
| Rendelési kód: | 1930 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 0.145 cm |
| Termék magassága: | 0.145 cm |
| Termék szélessége: | 1.5 cm |