Golyóstoll Kachiri 0, 35mm pir BK457B 3szög Pentel (BK457B-B)
0 / 5
0 / 5
Tökéletes a mindennapi használatra irodába, otthonra, iskolába, bárhova. Nyomógombos, cserélhető betétes golyóstoll, ergonómikus, latexmentes gumi fogózóna a kényelemért és könyebb irányíthatóságért. Az 0.7 mm-es csúcs 0.35 mm-es vonalvastagság, többféle írásszínnel; a tolltest színe megegyezik az írásszínnel. Katalóguskód: 1929
| Termék ID: | #3939354 |
| Cikkszám: | BK457B-B |
| EAN kód: | 4016284336137 |
| Rendelési kód: | 1929 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 0.145 cm |
| Termék magassága: | 0.145 cm |
| Termék szélessége: | 1.5 cm |