Golyóstoll Kupakos Kék M Pilot Supergrip G (bps-gg-m-l)
0 / 5
0 / 5
Katalóguskód: 2181
| Termék ID: | #3933650 |
| Cikkszám: | BPS-GG-M-L |
| EAN kód: | 4902505524264 |
| Rendelési kód: | 2181 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 0.08 cm |
| Termék magassága: | 0.08 cm |
| Termék szélessége: | 1.5 cm |