Golyóstoll Kupakos Törölhető Kék Kleer Pilot (kleer-l)
0 / 5
0 / 5
Hosszú, szabad élet! Szabadság a hezitálásra, hibák ejtésére, a gondolataid megváltoztatására, írj bármit, majd valami teljesen mást... A PILOT Kleer toll ott lesz, hogy kiradírozza amit javítani szeretnél. A PILOT Kleer lehetőséget ad az újrakezdésre, egy teljesen új lap írásra. A PILOT Kleer segít, hogy gondolataid és ötleteid szárnyalhassanak, amihez az elérhető ár szárnyakat ad! Katalóguskód: 12335
| Termék ID: | #3936613 |
| Cikkszám: | KLEER-L |
| EAN kód: | 4902505523670 |
| Rendelési kód: | 12335 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 0.14 cm |
| Termék magassága: | 0.14 cm |
| Termék szélessége: | 1.5 cm |