Golyóstoll metál lila test, ZEBRA Stylus Telescopic kék (46618)
0 / 5
0 / 5
Elegáns megjelenésű exkluzív golyóstoll, rozsdamentes acél tolltest, a szárhossz változtatásával kapcsoljuk be illetve ki a tollat. Tetején touch véggel, mely alkalmas az okostelefonok képernyőjének kezeléséhez. Méretéből fakadóan ideális eszköz azok számára, akik a minőség és az esztétikum mellett a praktikus használhatóságot és a mobilitást is elengedhetetlen feltételnek tartják. Gazdag színválaszték. Tintaszín: kék. Golyóátmérő: 0,7 mm, írásvastagság 0,24 mm. Betét: Telescopic . 12db/gyűjtő, 480db/karton Katalóguskód: 886
| Termék ID: | #3936024 |
| Cikkszám: | 46618 |
| EAN kód: | 5024475466180 |
| Rendelési kód: | 886 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 0.15 cm |
| Termék magassága: | 1 cm |
| Termék szélessége: | 0.1 cm |