Magnus irodai fotel, szürke
0 / 5
0 / 5
Irodai szék Magnus Az irodai széket erős szövet borítja, amely játékosan ellenáll a kopásnak és a karcolásoknak. Ülése alatt a szék hintázásáról gondoskodó ringató mechanizmus található, melynek erejét te magad állíthatod be. Kényelméről a megemelt háttámla, az ergonomikusan kialakított ülés és a puha felületű szilárd kartámasz gondoskodik. A Magnus tökéletes irodákba, otthoni irodákba vagy diákszobákba. Akár napi 8 órát is ülhet rajta anélkül, hogy aggódnia kellene a felülés érzése és a háta merevítése miatt. Előnye, hogy akár 180 kg-ig megnövelt teherbírása. Mik az előnyei?Alkalmas napi 8 órás ülésre Erős konstrukció Tartós fedőanyag Magasságállítás gázdugattyúval li> Lengő mechanizmus li> Rögzítés alaphelyzetben Választható lengési erő Megnövelt háttámasz Szilárd kartámaszok lágyított felülettel Kereszt edzett műanyagból Görgők puha padlókhoz és szőnyegekhez Teherbírás 180 kg-igIrodai szék ;MagnusLégáteresztő textil huzatNépszerű szövethuzat A Magnus irodai széket fekete vagy szürke szövet borítja. A színes szövet az egyik legnépszerűbb huzatanyag irodai székekhez és fotelekhez. A tartós szövet egész évben használható. Télen visszatartja a hőt , nyáron pedig éppen ellenkezőleg, nagyon lélegzik. Lengőszerkezet Ennek a széknek a lengőszerkezete csak a merevség beállításával a mechanizmust a felhasználó súlyának megfelelően. Ezt az ülés alatt találhatócsavarmeghúzásával és meglazításával lehet szabályozni. Húzza meg a csavart a nagyobb mechanikai ellenállás érdekében lengés közben. Ellenkezőleg, a könnyebb ringatáshoz, ami ideális a kisebb súlyú egyének számára, a csavart meg kell lazítani. A szék magasságállítását egy gázdugattyú kezeli, amelyet Ön vezérel. az ülés alatt található kar segítségével. A szék magasságát az ülés alatti kar segítségével állíthatja befotel felszerelésMegemelt háttámla A megemelt háttámla átveszi a fejtámla funkcióját, így a fej és a nyak megtámasztására szolgál. Az érintkező rész megerősített hab töltettel. Az ilyen típusú háttámlának köszönhetőenkönnyíti a nyaki gerincet és egyúttal idővel megelőzheti a fejfájást. Rögzített kartámaszok A Magnus irodai szék karfái ;lágyított érintkező rész, amelyek erősen rögzítve a szék testéhez. Ülés közben a karfák enyhítik a feszültséget a székben. vállak, amelyek a nem alátámasztott karok következtében keletkeznek. Kemény edzett műanyagból készült kereszt A szék egyik legfontosabb része az edzett műanyagból készült tömör kereszt , amely biztosítja a általános stabilitását. Nagy ellenállással és teherbírással büszkélkedhet akár 180 kg-ig. Mozgását 5 kerék biztosítja, amelyek puha padlótípusokhoz alkalmasak. Simán és simán mozoghatnak szőnyegeken és PVC padlókon. Lágy padlókhoz és szőnyegekhez alkalmas kerekek
| Termék ID: | #3727042 |
| A szék alapjának anyaga: | műanyag |
| Állítható magasságú: | igen |
| Az ülés szélessége: | 53 cm |
| Az ülésmélység: | 52 cm |
| Garancia: | 5 év |
| Háttámla magassága: | 68 cm |
| Karfák: | rögzített |
| Kárpitos anyag: | szövet |
| Kerekek típusa: | puha padlókhoz |
| Magas háttámla: | igen |
| Maximális magasság: | 126 cm |
| Maximális magasság a padlótól a karfáig: | 79 cm |
| Maximális ülésmagasság: | 58 cm |
| Mechanizmus: | billenő mechanizmus |
| Mélység: | 70 cm |
| Minimális magasság: | 120 cm |
| Minimális magasság a padlótól a karfáig: | 73 cm |
| Minimális ülésmagasság: | 52 cm |
| Pozíció rögzítése: | igen1 pozíció |
| Szék vagy fotel típusa: | irodaivezetők számára |
| Szélesség: | 70 cm |
| Szín: | szürke |
| Teherbírás: | 180 kg |
| Ülés időtartama: | akár napi 8 órát |