Miro Standard hálós forgószék fekete kárpitozással, 130 kg-os teherbírással
0 / 5
0 / 5
A Miro Standard egy modern megjelenésű forgószék hálós háttámlával és állítható mélységű deréktámasszal. Az irodaszék kényelmes használatát segíti az állítható karfa, valamint a testsúlyhoz állítható hintamechanika is. A szék strapabírását bizonyítja a 3 év garancia , valamint a 110 kg-os terhelhetőség is. A Miro Standar forgószék főbb jellemzői ▪ hálós, középmagas háttámla ▪ állítható deréktámasz ▪ fekete szövet kárpitozású ülőlap ▪ 1D karfa, puha támfelület ▪ állítható ülésmélység ▪ szinkronmechanika (antishock) ▪ szögletes műanyag lábkereszt d. 650 ▪ d. 60 görgők ▪ teherbírás: 130 kg ▪ napi használati idő: 7-10 óra Miért válasszak hálós háttámlájú irodaszéket? A hálós háttámlával készült irodaszékek, forgószékek vagy operatív forgószékek a modern, trendei megjelenés mellett számos előnnyel is rendelkeznek. A hálós és a hagyományos forgószékek közötti van jópár különbség:
a nyári nagy melegben nem lehet beleizzadni, mint a kárpitos, vagy textilbőr székekbe
a háló követi a hát vonalát, így mindig tökéletes támasztást ad
kényelmes használat, így hatékonyabb a munkavégzés
modern, könnyed megjelenést ad
a háló erősített anyagból készül, nem nyúlik, így sokáig használható
Részletes információk a hálós forgószékekről - előnyök, tulajdonságok Irodádhoz illeszkedő, személyre szabott megjelenés Hálós forgószékeink közül jó pár típus többféle háló színben is elérhetőek (pl. kék, narancs, szürke, zöld, fekete), de a szövetes háttámlájúakhoz képest szűknek mondható ez a választék, mert utóbbiak közel 90 különféle kárpittal kérhetőek. Hagyományos, kárpitozott háttámlás székeink esetében nemcsak jóval több színváltozatból lehet választani, de a különböző kárpitcsaládok más-más tapintású, textúrájú szövetei jóval magasabb fokú személyre szabhatóságot biztosítanak. SzellőzésA hálós háttámlával szerelt székek leginkább szembetűnő tulajdonsága a kiváló szellőzés , amely főleg melegebb napokon jelent komoly előnyt. A légáteresztő háló segít csökkenteni nyáron az izzadást, és kellemes szellős érzetet biztosít, szemben a kárpitozott székekkel, amelyekben a legforróbb napokon kellemetlenné válhat az ülés a kevésbé jó szellőzés miatt. Azonban ha fázós vagy, a hálós székek légáteresztő tulajdonsága hátrány is lehet számodra a hűvösebb napokon. KényelemAz, hogy kinek melyik háttámla típus a megfelelőbb, egyéni ízlés kérdése. A kárpitozott támla puhasága vagy a hálós háttámla rugalmassága egyaránt nagyon kényelmes és ergonomikus háttámasztást tesz lehetővé. Azzal is számolni kell a döntéskor, hogy a szövetkárpit jól megszokott, kellemes tapintású anyaga után furcsának tűnhet a hálós székekre jellemző, műanyagosabb, hűvösebb érzet. KinézetEz a szempont szintén ízlés dolga. A hálós forgószékeket modern, minimalista design jellemzi, ezzel eleganciát kölcsönözve otthonodnak vagy irodádnak. Míg a kárpitozott típusok mellett a klasszikus kinézet és a számtalan lehetséges szín szól. TisztításTisztításukkor a kárpitozott székeket először érdemes átporszívózni, majd puha kefével, esetleg kendővel és langyos szappanos vízzel áttörölni. Hálós székeknél javasolt a gyakoribb porszívózás , mert a porszemek, morzsák beragadhatnak a háló réseibe. Folt esetén szintén alkalmazhatjuk a kendőt és a szappanos vizet, de hálós felületek esetében óvatosabbnak kell lennünk, mert ha túl erősen dörzsöljük, az anyag kibolyhosodhat. TartósságA kárpitozott székeket tartósabbnak gondolhatjuk, mint a hálós társaikat. Ezzel együtt a különbség nem jelentős. A tartósság tekintetében inkább számít az adott termék árkategóriája és minősége, mint az, hogy hálós vagy kárpitozott támlával készül-e. A webáruházunkban kapható hálós székek olyan minőségi sztenderdek szerint készülnek, amelyek a kárpitozott székekkel megegyező tartósságot garantálnak .
| Termék ID: | #3727189 |
| A székmechanika: | Szinkronmechanika |
| Deréktámasz: | Állítható deréktámasszal |
| Használati idő: | 5 - 7 óra |
| Jótállás idő ->: | pic_3695104_ANT-MIRO-STANDARD-FORGOSZEK.jpg |
| Jótállási idő: | 2 év |
| Karfa: | Állítható magasságú műanyag karfa, puha támfelülettel |
| Lábcsillag: | Műanyag lábcsillag |
| Pótalkatrész: | https://szekszerviz.hu/szekalkatreszek-jotallas-utan |
| Székgörgő: | Nagyméretű görgőkkel (d.60) |
| Teherbírás ->: | pic_3695024_ANT-MIRO-STANDARD-FORGOSZEK.jpg |
| Teljes magasság: | 100-109 cm |
| Teljes szélesség: | 65 cm |
| Ülés magassága: | 46-55 cm |
| Ülés mélysége: | 45 cm |
| Ülés szélesség: | 50 cm |
| Wsfind Kategória: | 1334 |