Montgomery XXL-B erősített vezetői fotel valódi bőrrel és fém karfával
0 / 5
0 / 5
A Montgomery XXL-B egy elegáns, modern formájú és masszív kivitelű vezetői fotel valódi bőrrel . Ráadásul most megerősített, 130 kg-os teherbírással kínáljuk ezt a népszerű vezetői fotelt. A strapabíró kivitelt tovább növeli a fém karfa, valamint a fém lábcsillag is. Kényelmes kivitel, most kedvező, bevezető áron. A Montgomery XXL-B vezetői bőrfotel tulajdonságai
valódi bőr fekete színben
magas háttámla
krómozott karfa kárpitozott támfelülettel
állítható rugózási keménységű hintamechanika
gázliftes magasságállítás
krómozott lábkereszt
teherbírás: 130 kg
1 év garanciával
napi 3-5 órás munkavégzéshez ajánljuk
| Termék ID: | #3727418 |
| Használati idő: | napi 3 - 5 óra |
| Jótállási idő: | 2 év |
| Karfa: | Krómozott acél puha rátéttel |
| Lábcsillag: | Krómozott acél |
| Pótalkatrész: | https://szekszerviz.hu/szekalkatreszek-jotallas-utan |
| Székgörgő: | Standard székgörgő |
| Székmechanika: | https://szekaruhaz.hu/eco-vagy-normal-ulesvasalat-bemutatasa |
| Teherbírás: | 140 kg |
| Teljes magasság: | 114 - 124 cm |
| Teljes szélesség: | 70 cm |
| Ülés magassága: | 49 - 59 cm |
| Ülés mélysége: | 50 cm |
| Ülés szélesség: | 52 cm |
| Wsfind Kategória: | 5099 |