Pantergos LX kárpitozott forgószék állítható karfával
0 / 5
0 / 5
A Pantergos LX ergonómikus kialakítású irodaszék. A szék magasságát, illetve a háttámla dőlésszögét állítani lehet. Az ülőlap és a háttámla plusz betételemeket tartalmaz, így hosszabb, akár napi 7 - 10 órás munkavégzéshez is ajánljuk. A szék kényelmét növeli az alaptartozékként szerelt, magasságban állítható karfapár is. A kárpit színe választható, a megadott színválaszték szerint. A Pantergos LX irodaszék jellemzői:
magas, ergonómikus és állítható magasságú háttámla
markáns- "H" alakot formázó deréktámasz
állítható magasságú karfa
nagy méretű, ergonómiailag formázott, 3 rétegű, kagylósított üléspárna
asszinkron mechanika: az ülőlap és a háttámla dőlésszöge egymástól függetlenül állítható
műanyag lábkereszt
teherbírás: 110 kg
2 év garanciával
| Termék ID: | #3726985 |
| Használati idő: | 5 - 7 óra |
| Jótállási idő: | 2 év |
| Karfa: | Állítható magasságú műanyag karfa |
| Kárpit: | Választható szövet |
| Lábcsillag: | Műanyag lábcsillag szürke színben |
| Pótalkatrész: | https://szekszerviz.hu/szekalkatreszek-jotallas-utan |
| Székgörgő: | Standard székgörgő |
| Székmechanika: | https://szekaruhaz.hu/aszinkron-mechanika-bemutatasa |
| Szövetinfo: | https://szekaruhaz.hu/irodaszek-szovetek-ant |
| Teherbírás: | 110 kg |
| Teljes magasság: | 102-115 cm |
| Teljes szélesség: | 64 cm |
| Ülés magassága: | 48 - 61 cm |
| Ülés mélysége: | 50 cm |
| Ülés szélesség: | 51 cm |
| Wsfind Kategória: | 1334 |