Rauman - Delio irodai fotel, barna
0 / 5
0 / 5
Delio irodai szék – dizájner valódi bőr A Delio egy olyan irodai szék, amely nem kerülheti el egyetlen vezető vagy igazgató figyelmét sem. Prezentatív, robusztus megjelenése és avalódi bőr borítása kiváló jelöltté teszi a cégvezetői irodák számára. Ott magabiztos dizájnja és minőségi kivitelezése minden látogatót lenyűgöz, és megmutatja, hogy Ön komoly üzleti partner, kifinomult ízléssel. Delio szék egy pillantással: A vezetői szék akár napi 8 órás üléshez Valódi bőr huzat li> Szilárd kárpitozott kartámaszok Lengési lehetőség Reteszelés (a dőlésszög rögzítése) 3 pozícióban Érzékenység/lengésállóság beállítása Az ülésmagasság szabályozása (6 cm-es tartomány) Gazdag párnázat az ülésen, a háttámlán és a kartámaszon Robusz fém kereszt Kerekek a puha és kemény padlók Teherbírás 150 kgDelio irodai székNyújtsd meg ülveLengőszerkezet Hosszú ideig ülni mozgás nélkül elég unalmas, ráadásul különféle egészségügyi kockázatokat is hordozhat. Ezért van a Delio széken egy ringató mechanizmus, amelynek köszönhetően gyönyörűen nyúlik. Hogyan kell csinálni? A ringatást a következő időpontban kezdheti meg vagy fejezheti be. az ülés alatti kar egyetlen kattintásával bármikor. A háttámlát azonnal 3 pozícióban zárhatja vagy blokkolhatja. A második kar a klasszikus ülésmagasság-állításhoz használható. Ez a tartomány 47-53 cm a Delio székhez. A harmadik vezérlőelem a mechanizmus alsó oldalán található csavar. Elforgatásával beállítja a mechanizmus ellenállását – ha a szék túl szívesen lengeti, fordítsa el a csavart jobbra. Ezzel szemben az ellenkező irányú forgatás csökkenti a merevséget. Dőljön hátra kényelmesenMegemelt háttámla A szék teljes támlája gazdagon párnázott, különösen a felső része. Ennek köszönhetően jobban lemásolja a gerinc görbületét, és kiváló tartást biztosít a nyakának. A háttámla teljes magassága 78 cm. Párnázott karfák A rögzített karfák, akárcsak a Delio szék többi része, valódi bőrrel vannak kárpitozva, egyenes a teljes felületen. Ez gyönyörűen kiegészíti a szék általános megjelenését. A karfák 8 cm szélesek és 17 cm magasak (az üléshez képest). Valódi bőr, a borítók királynője Első pillantásra megállapíthatja, hogy a Delio egy igényes vezetői szék - teljes felülete valódi bőrrel van bevonva . Ez az anyag magasabb vételáráról ismert, de határozottan nem csupán presztízsjelvény. Valójában számos gyakorlati előnnyel is büszkélkedhet: Kellemes szerkezet Mechanikai ellenállás Hosszú élettartam (valamint megfelelő karbantartás) Könnyű tisztításValódi bőr, bárhová is nézMegbízható talp 150 kg-os teherbírássalErős székalap Ahol a kárpitozás véget ér, ott kezdődik a Delio szék "alváza". A mechanizmus a gázdugattyúhoz van rögzítve, amelynek magassága 6 cm-es tartományon belül állítható. A dugattyút szilárdan tartja egy ötkaros univerzális kerekekkel ellátott fém kereszt >. Puhított felületének köszönhetően nem csak a szőnyegeket, hanem a keményebb padlóburkolatokat is könnyedén kezeli. Ezen elemek összjátékának köszönhetően a Delio vezetői szék könnyedén 150 kg-ig tart. .
| Termék ID: | #3727293 |
| A szék alapjának anyaga: | fém |
| A szék magasságállítási tartománya: | 6 cm |
| Állítható magasságú: | igen |
| Az ülés szélessége: | 51 cm |
| Az ülés vastagsága: | 10 cm |
| Az ülésmélység: | 47 cm |
| Garancia: | 10 év |
| Háttámla magassága: | 78 cm |
| Karfák: | rögzített |
| Kárpitos anyag: | bőrvalódi bőr |
| Kartámasz szélessége: | 8 cm |
| Kerekek típusa: | univerzális |
| Magas háttámla: | igen |
| Maximális magasság: | 126 cm |
| Maximális magasság a padlótól a karfáig: | 71 cm |
| Maximális magasság az üléstől a karfáig: | 17 cm |
| Maximális ülésmagasság: | 53 cm |
| Mechanizmus: | billenő mechanizmus |
| Mélység: | 66 cm |
| Minimális magasság: | 120 cm |
| Minimális magasság a padlótól a karfáig: | 65 cm |
| Minimális magasság az üléstől a karfáig: | 17 cm |
| Minimális ülésmagasság: | 47 cm |
| Pozíció rögzítése: | igen3 pozíció |
| Szék vagy fotel típusa: | irodaivezetők számára |
| Szín: | barna |
| Teherbírás: | 150 kg |
| Ülés időtartama: | akár napi 8 órát |