SIGNAL MEBLE - Anubis irodai szék, fekete
0 / 5
0 / 5
Anubis irodai szék Az Anubis irodai szék modern dizájnja és időtlen megjelenése megfelelő kiegészítője az irodának, tárgyalónak, otthonnak irodába vagy diákszobába. A praktikus kiegészítőknek köszönhetően ülhet akár napi 8 órát anélkül, hogy aggódnia kellene a hátmerevségtől vagy a túlülni. Ülése alatt egy alapmechanizmus rejtőzik, ahol a forgatható ülés magasságát állíthatja be. Az elegáns szövethuzat pedig gondoskodik a szék vonzó megjelenéséről. p>Anubis irodai székSzövetből készült székhuzatLégáteresztő háló Az Anubis irodai szék háttámláját háló borítja. Ezután az ülés membránszövettel. A háló ideális megoldás azoknak az ügyfeleknek, akik szellős és lélegző anyagot keresnek. Lehetővé teszi a háttámla érintkező részének tökéletes szellőzését, amit a forró nyári napokon különösen értékelni fog. Szék magasságállítás Az ülés magasságát egy gázdugattyús mechanika állítja be. Az ülés alatt található egyszerű kar biztosítja az ülés könnyű kezelését. Az ülés magasságát az ülés alatti kar segítségével állíthatja beGörgők puha padlókhoz és szőnyegekhezErős műanyag kereszt A szék egyik legfontosabb alkatrésze egy tömör műanyag kereszt, amely biztosítja a általános stabilitást. Nagy ellenállással és akár 90 kg-os teherbírással büszkélkedhet. Mozgásáról 5 kerék gondoskodik, melyek alkalmasak puha típusú padlókhoz. Simán és simán mozoghatnak szőnyegeken és PVC padlókon.
| Termék ID: | #3727645 |
| A szék alapjának anyaga: | műanyag |
| Állítható magasságú: | igen |
| Állítható magasságú háttámla: | nem |
| Állítható ülésmélység: | nem |
| Az ülés szélessége: | 41 cm |
| Deréktámasz: | rögzített |
| Fejtámla: | nem |
| Garancia: | 5 év |
| Karfák: | nem |
| Kárpitos anyag: | szövetháló |
| Kerekek típusa: | puha padlókhoz |
| Magas háttámla: | nem |
| Maximális háttámla magasság: | 31 cm |
| Maximális magasság: | 86 cm |
| Maximális ülésmélység: | 41 cm |
| Mechanizmus: | nincs billenés |
| Minimális háttámla magasság: | 31 cm |
| Minimális magasság: | 74 cm |
| Minimális ülésmélység: | 41 cm |
| Pozíció rögzítése: | nem |
| Szék vagy fotel típusa: | irodai |
| Szín: | fekete |
| Teherbírás: | 90 kg |
| Ülés időtartama: | akár napi 8 órát |