SIGNAL MEBLE - Maryland irodai fotel, fekete / dió
0 / 5
0 / 5
Maryland irodai szék Reprezentatív megjelenésének köszönhetően a Maryland irodai szék az Ön irodája dísze lesz > vagy otthoni irodában. A kényelemről a megemelt háttámla, megerősített párnázott fejrész, a lengőmechanizmus és a szilárd kartámasz gondoskodik. A széket elegáns fekete ekobőr borítja, melyre a könnyű karbantartás jellemző. A háttámla kerete dió színű fából készült. A háttámlával ellátott ülés mozgását lengőmechanizmus biztosítja, melynek merevsége Ön is állítható. Aggódás nélkül akár napi 8 órát ülhet rajta hátfájásról vagy merevségről. Ezen előnyöknek köszönhetően a Maryland irodai szék a standard felszereltségű modellek közé tartozik, amelyek megfelelnek a kényelmes ülés általános követelményeinek. Melyek az előnyei? Ülésre alkalmas 8 órán keresztül egy nap Modern dizájn Eco bőr huzat Magasságállítás gázdugattyúval Lengőszerkezet 3 pozícióban rögzíthető Opcionális lengési erő Megnövelt háttámasz Rögzített kartámaszok Fém kereszt Univerzális kerekek puha és kemény padlókhoz Teherbírás akár 130 kgMaryland irodai székEco bőr fekete színbenModern borítóanyag Ön nem rajong a valódi bőrért, mert nem elégedett a megvásárlásához szükséges magasabb költségekkel? Ez a modell ideális választás Önt, mivel tetszetős fekete színű ökobőrrel van bevonva. Ön birtokolhatja a valódi bőr hű másolatát, ugyanakkor nem költ rá hatalmas összeget. Az ökobőrt a folyadékkal vagy horzsolások kialakulása. A klasszikus fotelekkel és textillel borított székekkel ellentétben az ökobőrnek nincs ideje felszívni a kiömlött folyadékot, mielőtt egy ruhával letörölné. Lengő mechanizmus Ennek a modellnek a lengőmechanizmusa csak a lengést teszi lehetővé, a mechanizmus merevségének beállításával a a felhasználó súlya. Az ellensúly vagy a blokkolás erősségét 3 pozícióban állíthatja be. A mechanizmus vezérlése a meghúzással és lazítással történik. csavara az ülés alatt található. Húzza meg a csavart a nagyobb mechanikai ellenállás érdekében hintázáskor. Másrészt a könnyebb ringatáshoz, ami ideális kisebb súlyú egyének számára, szükséges a csavar meglazítása. A a szék magasságát a gázdugattyú állítja be, amelyet az ülés alatti kar vezérel. A lengési merevséget az alatta lévő csavar segítségével állíthatja be. ülésFél felszerelésMegnövelt háttámla A megemelt háttámla átveszi a fejtámla funkcióját, azaz a fej és a nyak megtámasztására szolgál. Az érintkező rész hab töltettel van megerősítve. Az ilyen típusú háttámlának köszönhetően könnyíti a nyaki gerincet és egyúttal megelőzi a fejfájást. Rögzített kartámaszok A Maryland irodai szék karfái rögzítettek > a szék testéhez. A karfák ülve oldják a vállak feszültségét, amely a meg nem támasztott kezek következtében keletkezik. Fémkereszt univerzális kerekekkel A szék egyik legfontosabb része a tömör fém kereszt, amely biztosítja aáltalános stabilitását. Nagy ellenállással és akár 130 kg-os teherbírással büszkélkedhet. Mozgásáról 5 univerzális kerék gondoskodik, amelyek alkalmasak minden típusú padlóburkolatra. Simán és simán mozoghatnak szőnyegen, parkettán, linóleumon és kemény padlón. Univerzális kerekek
| Termék ID: | #3727754 |
| A szék alapjának anyaga: | fém |
| A szék magasságállítási tartománya: | 9 cm |
| Állítható magasságú: | igen |
| Az ülés szélessége: | 57 cm |
| Az ülés vastagsága: | 5 cm |
| Az ülésmélység: | 49 cm |
| Garancia: | 5 év |
| Háttámla magassága: | 56 cm |
| Karfák: | nem |
| Kárpitos anyag: | bőr |
| Kerekek típusa: | univerzális |
| Magas háttámla: | igen |
| Maximális magasság: | 110 cm |
| Maximális ülésmagasság: | 53 cm |
| Mechanizmus: | billenő mechanizmus |
| Mélység: | 65 cm |
| Minimális magasság: | 110 cm |
| Minimális ülésmagasság: | 44 cm |
| Pozíció rögzítése: | igen3 pozíció |
| Szék vagy fotel típusa: | irodai |
| Szélesség: | 65 cm |
| Szín: | feketebarna |
| Teherbírás: | 130 kg |
| Ülés időtartama: | akár napi 8 órát |