Sunshine középmagas háttámlás irodai szék 135 kg-os teherbírással
0 / 5
0 / 5
A Mayah Sunshine erősített forgószék mosolyt csal a felhasználója arcára. Az elegáns megjelenés, a különleges, tűzött kárpitozás és a vidám sárga színe teszi igazán terndivé ezt a kényelmes széket. A Mayah Sunshine erősített forgószék jellemzői - középmagas háttámlás irodai szék - komfortos kialakítással, ergonomikusanformázott ülőlappal és háttámlával - gázliftes magasságállítás - egy mozdulattal állítható háttámla magasság - csiszolt alumínium lábcsillag - négy ponton rögzíthető, testsúlyhozigazodó szinkronmechanika - kárpit: exkluzív, kasmírszövet különleges tűzéssel - állítható magasságú karfával szállítjuk - teherbírás: 130 kg
| Termék ID: | #3727771 |
| A székmechanika: | innovatív, testsúlyhoz alkalmazkodó szinkronmechanika |
| Használati idő: | 5 - 7 óra |
| Jótállás idő ->: | pic_3695104_COR-MAYAH-SUNSHINE.jpg |
| Jótállási idő: | 2 év |
| Karfa: | Állítható magasságú karfa, puha támfelülettel |
| Kárpit: | sárga és árnyalatai |
| Lábcsillag: | csiszolt alumínium |
| Székgörgő: | Standard székgörgő |
| Teherbírás ->: | pic_3695024_COR-MAYAH-SUNSHINE.jpg |
| Teljes magasság: | 98 - 107 cm |
| Ülés magassága: | 43 - 52 cm |
| Ülés mélysége: | 49 cm |
| Ülés szélesség: | 50 cm |