Synergos LX ergonómikus irodaszék állítható magasságú karfával
0 / 5
0 / 5
A Synergos LX szék egy ergonomikus kialakítású, hagyományos formavilágú irodaszék. Az aszinkron mechanikának köszönhetően a szék sokoldalúan állítható. Így a szék jól idomul a használója testalkatához, és munkavégzési szokásaihoz. A teljes kényelmet a magasságban állítható karfa koronázza meg. Ha kényelmes, de megfizethető árú irodai széket keres, a Synergos LX irodaszék az optimális megoldás. A Synergos LX forgószék jellemzői:
dönthető, magas háttámla
ergonómikus ülő- és hátlap
aszinkron mechanika : az ülőlap és a háttámla dőlésszöge egymástól függetlenül állítható
állítható magasságú karfa (BR Hans)
gázliftes magasságállítás
műanyag lábkereszt
teherbírás: 110 kg
2 év garancia
| Termék ID: | #3728005 |
| A székmechanika: | asszinkron mechanika |
| Használati idő: | napi 7 - 10 óra |
| Jótállási idő: | 2 év |
| Karfa: | Állítható magasságú műanyag karfa |
| Kárpit: | Választható szövet |
| Lábcsillag: | Műanyag lábcsillag |
| Pótalkatrész: | https://szekszerviz.hu/szekalkatreszek-jotallas-utan |
| Székgörgő: | Standard székgörgő |
| Szövetinfo: | https://szekaruhaz.hu/irodaszek-szovetek-ant |
| Teherbírás: | 110 kg |
| Teljes magasság: | 100-113 cm |
| Teljes szélesség: | 63 cm |
| Ülés magassága: | 49 - 62 cm |
| Ülés mélysége: | 45 cm |
| Ülés szélesség: | 47 cm |
| Wsfind Kategória: | 1335 |