Vitellius vezetői fotel fekete valódi bőrrel, fém lábcsillaggal és fejtámlás kivitelben
0 / 5
0 / 5
Az elegáns megjelenésű, Vitellius főnöki szék nemcsak erős, hanem kényelmes is hozzá tartozó multiblock mechanikának köszönhetően. Az erősített kivitel következtében 3 év garanciával kínáljuk ezt a vezetői fotelt. A Vitellius főnöki fotel valódi bőrrel készül A Vitellius erősített bőrfotel jellemzői ▪ kiváló minőségű fekete valódi bőr ▪ magas háttámla széles fejtámlával ▪ 1D karfa puha támfelülettel ▪ multiblock hintamechanika ▪ polírozott alumínium lábkereszt, d: 700 mm, d. 60 görgők ▪ teherbírás: 140 kg ▪ napi használati idő: 5-7 óra ▪ mechanika, karfák és támla felszerelve ▪ 3 év jótállással Multiblock mechanika bemutatása A hintafunkciók között is kiemelkedő komfortérzetet kínálnak a multiblock mechanikával szerelt főnöki fotelek. Nézzük meg hogy miért is. A strapabíró multiblock mechanika lényegében a hintamechanika továbbfejlesztett változata. Amint az elnevezése sugallja, elsősorban azzal különbözik az egyszerű hintamechanikától, hogy nem csak egyetlen, hanem több ponton ’blokkolható’, 3 vagy 5 különböző dőlésszögben rögzíthető. Emellett a 2 mechanika között még a hintázási ív rajzolata is eltér, mivel a hintatengely az ülés más-más szakaszán helyezkedik el. . Akik mindkettőt próbálták, a multiblock mechanikát találták komfortosabbnak, bár ez személyfüggő. Multiblock mechanika működése A multiblock mechanika lényegében a hintamechanika továbbfejlesztett változata. Azzal ellentétben nemcsak egy, hanem típustól függően 3 vagy több ponton rögzíthető. Emellett a hinta- és a multiblock mechanika között a hintázás szöge is eltér. A multiblock mechanikák egy úgy nevezett ’antishock’ funkcióval is fel vannak szerelve, melynek lényege, hogy a mechanika csak akkor oldható ki a rögzítésből, ha a felhasználó háttal érinti a támlát, ezzel elkerülhetővé téve, hogy a mechanika akaratlan kioldása miatt a háttámla hátba vágja a felhasználót. Hasznos információ E magasabb kategóriájú szerkezet, a multiblockos hintamechanika tulajdonsága az ún. ’antishock’ védelmi funkció, amelynek köszönhetően, ha valamely pozícióban rögzítve van a mechanika, az csak akkor oldható ki a rögzítésből, ha a székben ülő ember hátradőlve érinti a szék támláját. Így nem fordulhat elő véletlenül sem, hogy pl. a székében gondolataiba merülten a funkciókarokon babráló felhasználót a szerkezet akaratlan kioldása révén hátba vágja. Multiblock mechanikák ergonómiai előnyeiA normál és a multiblockos hintamechanika főleg a szabad mozgást, és a kreativitást segítik elő. Telefonáláshoz, és gondolkozáshoz kényelmesebb testhelyzet a hátradőlés. Ilyenkor az agyba több vér áramlik, az fokozza a szellemi teljesítőképességet, és így javítja az ember hatékonyságát. Továbbá a hintafunkció csökkenti a stresszt és a feszültséget. A hintázás, mint a gyermeklét ikonikus tevékenysége az ifjúkori önfeledtség, szabadság emlékét idézi fel, így segít lenyugtatni az irodai stressz által kélt belső viharokat is.
| Termék ID: | #3728216 |
| A székmechanika: | Multiblock |
| Fejtámla: | Fix fejtámla |
| Használati idő: | 5 - 7 óra |
| Jótállás idő ->: | pic_3695104_ANT-VITELLIUS-FOTEL.jpg |
| Jótállási idő: | 2 év |
| Karfa: | Maggaságban állítható karfa puha támfelülettel |
| Kárpit: | Valódi bőr |
| Pótalkatrész: | https://szekszerviz.hu/szekalkatreszek-jotallas-utan |
| Székgörgő: | Nagyméretű görgőkkel (d.60) |
| Székmechanika: | https://szekaruhaz.hu/multiblock-ulesvasalat-bemutatasa |
| Teherbírás ->: | pic_3695024_ANT-VITELLIUS-FOTEL.jpg |
| Teljes magasság: | 126 - 138 cm |
| Teljes szélesség: | 70 cm |
| Ülés magassága: | 50 - 62 cm |
| Ülés mélysége: | 47 cm |
| Ülés szélesség: | 52 cm |
| Wsfind Kategória: | 5099 |