Wellington - sokoldalúan állítható fejtámlás, karfás forgószék hálós háttámlával, szürke vázzal
0 / 5
0 / 5
A Wellington forgószék egy friss formavilágú kedvelt hálós háttámlás szék. A szokásosnál sűrűbb szövésű háttámla jól támasztja a hátat. Az alapból rendelkezésre álló állítható fejtámla és karfa további komfortot biztosít a használójának. Miért válaszd az Antares Wellington forgószéket? Kétféle kivitel : hálós vagy szivacspárnás kárpitos háttámla: mindkét változat rugalmasan idomul a hátad egyedi vonalához és mindkettő át is szellőzik! Formaöntött szivacspárnával prémium üléskomfort: az extra kényelem, amely megalapozza a kiemelkedően produktív munkavégzést! 2D fejtámla : Az egész napos munkavégzés közben jó néha szünetet tartani és megpihentetni nyakunkat. Forgószéked ebben is támogatni fog! 3D karfa : Szabd személyre szabadon a karjaid alátámasztását! Harmadik generációs, 5 ponton rögzíthető szinkronmechanika kifinomult, harmonikus mozgatással! Állítható deréktámasz támogatja a helyes testtartást! Teherbírás: 130 kg. Napi használati idő: akár napi 8 óra, így tökéletes társ az egész napos munka során! A Wellington irodaszék részletes bemutatásaA Wellington szék a minőségi kivitelezés és a kényelem tökéletes kombinációja. A gyártó leírása szerint ez a szék a modern otthonok és irodák elegáns kiegészítője, mely egyaránt mutatós és kényelmes ülőhellyé válik. A szék jellemzői közé tartozik a masszív fém váz, mely garantálja a hosszú élettartamot és a stabil tartást. Az ülőfelületen puha párnázat található, mely extra kényelmet biztosít az egész napos használat során. A székek elegáns és letisztult designja bármelyik enteriőrbe tökéletesen illeszkedik. Az Antares Wellington széket többféle színben és anyagban is elérhetjük, így mindenki megtalálhatja a saját ízlésének és stílusának megfelelőt. A könnyű tisztíthatóság és az egyszerű kezelhetőség további előnyöket kínál a szék használójának. Vásárold meg az Antares Wellington széket a legnagyobb webáruházak egyikéből, és teszed otthonod vagy irodád elegáns és stílusos helyiséggé!
| Termék ID: | #3728032 |
| Használati idő: | 5 - 7 óra |
| Jótállási idő: | 2 év |
| Lábcsillag: | Műanyag |
| Pótalkatrész: | https://szekszerviz.hu/szekalkatreszek-jotallas-utan |
| Székgörgő: | Parkettagörgő |
| Teherbírás: | 110 kg |
| Teljes magasság: | 123 - 132 cm |
| Teljes szélesség: | 67 cm |
| Ülés magassága: | 42 - 51 cm |
| Ülés mélysége: | 45 cm |
| Ülés szélesség: | 48 cm |
| Wsfind Kategória: | 1334 |