Wonder Large hálós forgószék felhajtható karfával
0 / 5
0 / 5
Modern megjelenésű szék. A felhajtható karfa miatt kisebb helyekre is ajánljuk. A hintamechanika, a sújyhoz állítható rugóerő kényelmes ülést biztosít ehhez a Wonder Large magastámlás forgószékhez A Wonder Large forgószék jellemzői▪ középmagas hálós háttámla, fekete mesh ülőlap fehér csíkos díszítéssel ▪ a magasított háttámla 5cm-rel növeli a szék magasságát ▪ felhajtható műanyag karfa ▪ állítható hintamechanika ▪ krómozott lábkereszt d. 600, d. 50 görgők ▪ teherbírás: 110 kg ▪ napi használati idő: 3-5 óra
| Termék ID: | #3727600 |
| A székmechanika: | Szinkronmechanika (állítható rugózási keménységű) |
| Használati idő: | 3 - 5 óra |
| Jótállási idő: | 2 év |
| Kárpit: | Fekete |
| Lábcsillag: | Krómozott acél |
| Székgörgő: | Standard székgörgő |
| Teherbírás: | 110 kg |
| Teljes magasság: | 104 - 112 cm |
| Teljes szélesség: | 66 cm |
| Ülés magassága: | 43 - 51 cm |
| Ülés mélysége: | 50 cm |
| Ülés szélesség: | 50 cm |
| Ülőlap mérete: | "XL", így átlagos testalkatú használóknak ajánljuk |