Aigostar - LED Smart izzó A60 E27 9W RGB+CCT (220785)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6027613 |
| EAN kód: | 8433325220785 |
| Dimmelhető: | Applikációval |
| Fényerő: | 806 lm |
| Fényerő (lm): | 806 lm |
| Foglalat típus: | E27 |
| Garancia időtartama: | 2 Év garancia |
| IP Védettség: | IP20 |
| Izzó formája: | A60 - Gömb |
| Kiváltott teljesítménye: | 60 Watt |
| Méret: | 60 x 118 mm |
| Ra index: | >80 |
| Színhőmérséklet: | RGB+2700K-6500K |
| Szórásszög: | 230° |
| Teljesítmény: | 9 Watt |
| Termékek: | Led izzó |
| Várható élettartam: | 25 000 üzemóra |