Asalite - Filament gyertya LED, E14 4W 4000K 400lm (C35) (ASAL0122)
0 / 5
0 / 5
LED Izzó C35 filament gyertya E14 4W 4000K (400 lumen)
| Termék ID: | #6033616 |
| Anyag: | fém, üveg |
| Átmérő méret: | 35 mm |
| Fejelés: | E14 |
| Hosszúság méret: | 98 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 4 W |
| Szín: | áttetsző |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Védettség: | IP20 |