Asalite - Infra izzó E27 G95 100W - piros (ASAL0069)
0 / 5
0 / 5
Infra Izzó Piros G95 E27 100W
| Termék ID: | #6030004 |
| Anyag: | fém, üveg |
| Átmérő méret: | 95 mm |
| Fejelés: | E27 |
| Hosszúság méret: | 136 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 100 W |
| Szín: | piros |
| Színhőmérséklet: | 2800 K |
| Védettség: | IP20 |