Asalite - Infra izzó R125 E27 250W 2800K - áttetsző (ASAL0044)
0 / 5
0 / 5
Infra Izzó Áttetsző R125 E27 250W 2800K
| Termék ID: | #6033067 |
| Anyag: | fém, üveg |
| Átmérő méret: | 125 mm |
| Fejelés: | E27 |
| Hosszúság méret: | 175 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 250 W |
| Szín: | áttetsző |
| Színhőmérséklet: | 2800 K |
| Védettség: | IP20 |