Asalite - LED GU10 spot izzó 7W 3000K 560 lm (ASAL0051)
0 / 5
0 / 5
LED Izzó GU10 spot 7W 3000K (560 lumen)
| Termék ID: | #6033645 |
| Anyag: | fém, műanyag |
| Átmérő méret: | 60 mm |
| Fejelés: | GU10 |
| Hosszúság méret: | 50 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 7 W |
| Szín: | fehér, opál |
| Színhőmérséklet: | 3000 K |
| Teljesítmény (Watt): | 5-9,9 W LED modul |