Asalite - LED gyertya izzó E14 6W 4000K 510lm (C37) (ASAL0068)
0 / 5
0 / 5
LED Izzó C37 gyertya E14 6W 4000K (510 lumen)
| Termék ID: | #6030230 |
| Anyag: | fém, műanyag |
| Átmérő méret: | 37 mm |
| Fejelés: | E14 |
| Hosszúság méret: | 100 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 6 W |
| Szín: | fehér, opál |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Védettség: | IP20 |