Asalite - LED izzó gömb E27 15W 3000K 1430 lm (A65) (ASAL0052)
0 / 5
0 / 5
LED Izzó A65 gömb E27 15W 3000K (1430 lumen)
| Termék ID: | #6027417 |
| Anyag: | fém, műanyag |
| Átmérő méret: | 65 mm |
| Fejelés: | E27 |
| Hosszúság méret: | 125 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 15 W |
| Szín: | fehér, opál |
| Színhőmérséklet: | 3000 K |
| Védettség: | IP20 |