Asalite - LED izzó gömb E27 18W 3000K 1620 lm (A70) (ASAL0147)
0 / 5
0 / 5
LED Izzó A70 gömb E27 18W 3000K (1620 lumen)
| Termék ID: | #6033550 |
| Anyag: | fém, műanyag |
| Átmérő méret: | 70 mm |
| Fejelés: | E27 |
| Hosszúság méret: | 140 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 18 W |
| Szín: | fehér, opál |
| Színhőmérséklet: | 3000 K |
| Teljesítmény (Watt): | 15-19,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20 |