Asalite - LED izzó gömb E27 18W 6500K 1620 lm (A70) (ASAL0148)
0 / 5
0 / 5
LED Izzó A70 gömb E27 18W 6500K (1620 lumen)
| Termék ID: | #6029076 |
| Anyag: | fém, műanyag |
| Átmérő méret: | 70 mm |
| Fejelés: | E27 |
| Hosszúság méret: | 140 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 18 W |
| Szín: | fehér, opál |
| Színhőmérséklet: | 6500 K |
| Teljesítmény (Watt): | 15-19,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20 |