Asalite - LED kisgömb izzó E27 9W 6500K 810 lumen (A60) (ASAL0108)
0 / 5
0 / 5
LED Izzó A60 gömb E27 9W 6500K ( 810 lumen )
| Termék ID: | #6033923 |
| Anyag: | fém, műanyag |
| Átmérő méret: | 60 mm |
| Fejelés: | E27 |
| Hosszúság méret: | 112 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 9 W |
| Szín: | fehér, opál |
| Színhőmérséklet: | 6500 K |
| Védettség: | IP20 |