Asalite - LED R50 spot izzó E14 5W 4000K 400lm (ASAL0065)
0 / 5
0 / 5
LED Izzó R50 spot E14 5W 4000K (400 lumen)
| Termék ID: | #6033743 |
| Anyag: | fém, műanyag |
| Átmérő méret: | 50 mm |
| Fejelés: | E14 |
| Hosszúság méret: | 86 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 5 W |
| Szín: | fehér, opál |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Védettség: | IP20 |