Asalite - Mini gömb LED E14 6W 4000K 510lm (ASAL0214)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6030712 |
| Anyag: | fém, műanyag |
| Átmérő méret: | 45 mm |
| Fejelés: | E14 |
| Hosszúság méret: | 75 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 6 W |
| Szín: | fehér, opál |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Védettség: | IP20 |