Attralux - E14 5.5W 2700K 2x (P4694)
0 / 5
0 / 5
Lámpa közvetlen a Attralux gyártótól 1480.00 Ft áron van raktárunkon és 3 éves garanciával.
| Termék ID: | #6029578 |
| Élettartam: | 15000 óra |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fejelés/foglalat: | E14 |
| Fényáram: | 470 lm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 5.5 W |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |