Avide - 1, 3W 4000K E14 LED fényforrás Avide (AVI ABT26NW 1 3W)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6033228 |
| Beérkezési idő: | 1-7 munkanap |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 150 Lumen |
| Fényforrás alakja: | henger |
| Foglalat: | E14 |
| Garancia: | 3 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 25mm x 55mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 120° |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér |
| Teljesítmény: | 1,3W |