Avide - 13W 3000K R7S 118mm LED fényforrás Avide (AVI ABR7SWW13W CL)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6032928 |
| Beérkezési idő: | 1-7 munkanap |
| Dimmelhető: | Nem |
| Fényáram: | 1100 Lumen |
| Foglalat: | R7S |
| Garancia: | 1 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 16mm x 118mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 360° |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 13W |