Avide - 2W 3000K G4 LED fényforrás Avide (AVI ABG4WW 2W)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6030412 |
| Beérkezési idő: | 1-7 munkanap |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 200 Lumen |
| Foglalat: | G4 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| LED típusa: | SMD |
| Méret: | D: 15mm X 42mm |
| Működtető feszültség: | 12V |
| Sugárzási szög: | 270° |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 2W |