Avide - 4, 5W 2700K E27 filament LED fényforrás Avide (AVI ABLSFT45EW 4 5W)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6029222 |
| Beérkezési idő: | 1-7 munkanap |
| Fényáram: | 400 Lumen |
| Garancia: | 3 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 45mm x 110mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 360° |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 4,5W |