Avide - 4, 9W 3000K E27 LED fényforrás Avide (AVI ABG27WW 4 9W)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6033437 |
| Beérkezési idő: | 1-7 munkanap |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 806 Lumen |
| Fényforrás alakja: | gömb |
| Foglalat: | E27 |
| Garancia: | 3 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 60mm x 120mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 180° |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 4,9W |