Avide - 5W 4000K 300mm S14s Avide (AVI ABS14SNW 5W)
0 / 5
0 / 5
S14s – 2 csatlakozós változat
| Termék ID: | #6028194 |
| Beérkezési idő: | 1-7 munkanap |
| Dimmelhető: | Nem |
| Fényáram: | 400 Lumen |
| Foglalat: | S14s |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 30mm x 300mm |
| Működtető feszültség: | 220-240V |
| Sugárzási szög: | 120° |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér |
| Teljesítmény: | 5W |