Avide - 6W 2400K E27 dimmelhető vintage LED fényforrás Avide (AVI ABLJFS 6W ESH)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6031233 |
| Beérkezési idő: | 1-7 munkanap |
| Dimmelhető: | Igen |
| Fényáram: | 150 Lumen |
| Garancia: | 3 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 195mm x 250mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 360° |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 6W |