Avide - 6W 3000K R7S 78mm dimmelhető LED fényforrás Avide (AVI ABR7SWW6W D)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6028368 |
| Beérkezési idő: | 1-7 munkanap |
| Dimmelhető: | igen |
| Fényáram: | 490 Lumen |
| Foglalat: | R7S |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| LED típusa: | 2835 SMD |
| Méret: | D: 23mm x 78mm |
| Működtető feszültség: | 230 V |
| Sugárzási szög: | 360° |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 6W |