Avide - 6W 6400K E27 LED fényforrás Avide (AVI ABC27CW 6W)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6033299 |
| Beérkezési idő: | 1-7 munkanap |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 580 Lumen |
| Fényforrás alakja: | gyertya |
| Foglalat: | E27 |
| Garancia: | 3 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 37mm x 100mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 200° |
| Színhőmérséklet: | hideg fehér |
| Teljesítmény: | 6W |