Avide - 7W 4000K R7S 118mm LED fényforrás Avide (AVI ABR7SNW7W CL)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6031503 |
| Beérkezési idő: | 1-7 munkanap |
| Dimmelhető: | Nem |
| Fényáram: | 700 Lumen |
| Foglalat: | R7S |
| Garancia: | 1 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 8mm x 118mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 360° |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér |
| Teljesítmény: | 7W |