Avide - 8W 2400K E27 dimmelhető vintage LED fényforrás Avide (AVI ABLJFA 8W BIX)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6030898 |
| Beérkezési idő: | 1-7 munkanap |
| Dimmelhető: | Igen |
| Fényáram: | 500 Lumen |
| Garancia: | 3 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 200mm x 410mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 360° |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 8W |