Avide - 9W 6400K R7S 118mm LED fényforrás Avide (AVI ABR7SCW9W)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6031271 |
| Beérkezési idő: | 1-7 munkanap |
| Dimmelhető: | Nem |
| Fényáram: | 910 Lumen |
| Foglalat: | R7S |
| IP védettség: | IP20 |
| LED típusa: | 2835 SMD |
| Méret: | D: 20mm x 118mm |
| Működtető feszültség: | 220-240 V |
| Sugárzási szög: | 360° |
| Színhőmérséklet: | hideg fehér |
| Teljesítmény: | 9W |