Avide - A60 E27 9W (ASG27RGBW-9W-WIFI)
0 / 5
0 / 5
E27-es foglalatú 9W-os WiFi-n keresztül vezérelhető RGB okosizzó.
| Termék ID: | #6033145 |
| Élettartam: | 25000 óra |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 806 lm |
| Fényhasznosítás: | 90 lm/W |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 9 W |
| Sugárzási szög: | 240 ° |
| Szabályozható: | Igen |
| Színvisszaadási index: | 80 % |