Avide - dekor LED színes led lámpa izzó G45 1W E27 zöld kék sárga piros rózsaszín 5 db (ABDLG45-1W-B5)
0 / 5
0 / 5
Teremtsen egyedi hangulatot otthonában, kertjében, teraszán a színes fényforrások segítségével.
| Termék ID: | #6033454 |
| Anyag: | üveg |
| Átmérő: | 45mm |
| Chip típusa: | SMD |
| Élettartam: | 20000 óra |
| Fényáram: | 30lm |
| Feszültség tartomány: | 220-240 |
| Foglalat: | E27 |
| IP Védettség: | IP20 |
| Magasság: | 70mm |
| Mélység: | 45mm |
| Szabályozható fényerő: | N |
| Szélesség: | 45mm |
| Szín: | több színben |
| Technológia: | LED |
| Teljesítmény: | 1W |
| Teljesítménytényező: | PF>0.4 |
| Világítási szög: | 200° |