Avide - infra Izzó E27 250W áttetsző (ASIR27-250W-C)
0 / 5
0 / 5
Az Avide infra izzó kellemes melege megnyugtatja a szervezetet és javítja a vérkeringést. Az infralámpa hatásos lehet:-megfázásos, légúti panaszok enyhítésére-csökkentheti az izomfájdalmakat-alkalmas lehet bőrsérülések kezelésére-Jótékony hatásai: Az infravörös jótékony hatása jól ismert. A meleg a bőr alá hatol és ezáltal stimulálja a vérkeringést, melynek hatására ellazulnak az izmok és csökken a fájdalom. Ennek hatására a méregtelenítés és a gyógyulás is felgyorsulhat. Használata kiemelt odafigyelést igényel, mivel akár égési sérüléseket, illetve szemgyulladást is okozhat, ha használat közben nem csukjuk be a szemünket. Maximálisan napi 5-10 perces használatra van szükség. Sohasem szabad közel tartani a lámpát a kezelt felülethez, erősségtől függően 50-70centiméter az ideális távolság. Láz esetén tilos infralámpát használni!Használatuk kerámia foglalattal ajánlott.
| Termék ID: | #6033189 |
| Átmérő: | 125mm |
| Élettartam: | 5 000 óra |
| Feszültség tartomány: | 220-240 |
| Foglalat: | E27 |
| Formakód: | R125 |
| IP Védettség: | IP20 |
| Magasság: | 174mm |
| Szabályozható Színhőmérséklet: | Nincs |
| Szín: | Áttetsző |
| Színhőmérséklet: | IR |
| Teljesítmény: | 250W |