Avide - Led filament izzó lámpa kisgömb 6W E27 természetes fehér 806 lm (ABLFMG27NW-HL-6W)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6033465 |
| Átmérő: | 45 mm |
| Chip típusa: | Filament |
| Élettartam: | 15 000 óra |
| Fényáram: | 806 lm |
| Feszültség tartomány: | 220-240 V |
| Foglalat: | E27 |
| Foglalat típusa: | E27 |
| Forma: | G45 |
| Hagyományos watt megfelelőség: | 60 W |
| IP Védettség: | IP20 |
| Magasság: | 78 mm |
| Működési hőmérséklet: | -20 - +40 °C |
| Szabályozható fényerő: | Nem |
| Színhőmérséklet: | 4 000 K |
| Színvisszaadási index: | 80 |
| Teljesítmény: | 6 W |
| Világítási szög: | 360 ° |