Avide - Smart LED Globe A60 8.8W NW 4000K PIR mozgásérzékelővel ASG27NW-8.8W-PIR (ASG27NW-8.8W-PIR)
0 / 5
0 / 5
Avide LED Globe izzó A60 8.8W NW 4000K PIR mozgásérzékelővelAz Avide legújabb, mikrohullámmal működő mozgásérzékelős E27-es lámpája. Működése egyszerű, nem igényel szaktudást. Csak be kell tekerni úgy mint egy hagyományos E27-es foglalattal ellátott izzót. A mozgásérzékelős és fényérzékelős LED lámpák jól használhatóak olyan helyen, ahol csak időszakosan van szükség a világítás üzemeltetésére, vagy a felmerülő alkalmaknál egyszerűbb mozgásra aktiválni a berendezést például irodák, folyosók, bejáratok, lépcsőfeljárók, lépcsőházak közlekedői, stb. - A lámpában egy mikrohullámú érzékelőt és egy fényérzékelőt is elhelyezett a gyártó, mely sötétedéskor mozgás esetén bekapcsolja a fényforrást 1 percre. Termék adatlap
| Termék ID: | #6030315 |
| Átmérő: | 60 mm |
| Fényáram: | 806 lm |
| Feszültség tartomány: | 220-240 V |
| Foglalat: | E27 |
| Hagyományos watt megfelelőség: | 60 W |
| IP Védettség: | IP20 |
| Magasság: | 112 mm |
| Működési hőmérséklet: | -20 - +40 °C |
| Szabályozható fényerő: | Nem |
| Színhőmérséklet: | 4 000 K |
| Színvisszaadási index: | 80 |
| Teljesítmény: | 8.8 W |
| Világítási szög: | 200 ° |