Baterie Centrum - E27 18W 6500K (BC0218)
0 / 5
0 / 5
Lámpa közvetlen a Baterie centrum gyártótól 2190.00 Ft áron van raktárunkon és 3 éves garanciával.
| Termék ID: | #6033623 |
| Élettartam: | 30000 óra |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 1610 lm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 18 W |
| Sugárzási szög: | 300 ° |
| Színhőmérséklet: | 6500 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |