Baterie Centrum - E27 6W 6500K (BC0045)
0 / 5
0 / 5
Lámpa közvetlen a Baterie centrum gyártótól 930.00 Ft áron van raktárunkon és 3 éves garanciával.
| Termék ID: | #6031014 |
| Élettartam: | 30000 óra |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 535 lm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 6 W |
| Sugárzási szög: | 270 ° |
| Színhőmérséklet: | 6500 K |