Baterie Centrum - G125 E27 12W (BC0373)
0 / 5
0 / 5
LED izzó vonzó és kivételes kialakítással. A tükörrétegnek köszönhetően visszaveri a fényt, így nincs tükröződés. A TV közelében használható (nem tükrözi vissza a fényt a képernyőn). Nagyszerű lámpaernyő nélküli lámpákhoz.
| Termék ID: | #6029914 |
| Élettartam: | 20000 óra |
| Energiaosztály: | F |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 1200 lm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 12 W |
| Sugárzási szög: | 360 ° |
| Színhőmérséklet: | 4200 K |
| Típus: | LED izzó |